Cumhuriyet Oyunu indir

Bilgisayar ortamında cumhuriyetin kuruluş yıllarını anlatan eğitici ve öğretici görsel bir oyun olan bu harika oyunun sahibi olmak için Cumhuriyet Oyunu indir konusuna girerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oyun içerisinde 1000′in üzerinde cumhuriyet tarihi ile ilgili soru bulunmaktadır, bu sorulara doğru cevap vererek başarılı olabilirsiniz. Oyun zorluk derecesi olarak toplamda 6 dereceden meydana gelmektedir. Size sorulan soruları doğru yanıtlayarak kendinizi o zamanlara götürebilirsiniz. 3 boyutlu görüntüleri ve harika tasarımı ile sizlere kendini sevdirecek olan Cumhuriyet Oyunu indir ve harika dakikalar geçir. Oyunumuzda Kurtuluş savaşı, cumhuriyet dönemi ve inkılaplar dönemi ile ilgili sorular bulunmaktadır, bakalım doğru cevaplar verebilecek misin.

Oyunun sahibi olabilmek için 50 mb boş alana ihtiyaç vardır. Cumhuriyet Oyunu indir butonuna basarak oyunu indirebilirsiniz. Sizler için sitemizde Cumhuriyet Oyunu indir gibi oyunlar paylaşmaya devam edeceğim.

Cumhuriyet Oyun Resimleri

Cumhuriyet Oyunu Sistem Gereksinimleri

Microsoft Windows 2000 veya XP

128 mb RAM

50 MB boş sabit disk alanı

Oyun Linki

Cumhuriyet Oyunu indir1

Cumhuriyet Oyunu indir2

 


Anahtar kelimeler:

  • cumhuriyet oyunu ındır
  • cumhuriyet oyunu full indir
  • cumhuriyet oyunu indir tek link
  • strateji oyunu indir
  • strateji oyunları pc

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 7 = onbir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>