Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oyunu

Efsane yeni oyunu ile tam gaz devam ederken bu efsane oyunun son serisini Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oyunu konusu ile sizlerle paylaşıyorum.

Yeni hikayesi, yeni görsel efektleri ile birlikte oyun severlerin karşısına bomba gibi çıkan Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oyunu kendine has hayran kitlesine sahip olan ve yeni maceralar ile sürekli karşımıza çıkmaya devam eden bir oyundur. Oyun şimdi fantastik maceraları seven arkadaşlara hitap etmektedir. Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oyunu yeni hali ile karşımızda. Oyunda kendi şovalyenizi seçin, daha sonra ise fantastik hikayeye katılarak oyunda başarılı olmak için elinizden geleni yapın. Microsoft tarafından yapılan bu harika oyun boyut olarak gayet uygun bir alanı kaplıyor, kısa sürede bu oyunu indirerek oynamaya başla.

Oyunu indirmek için aşağı kısımda yer alan Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oyunu indir linkini kullanabilirsin.

Dungeon Siege: Legends of Aranna Oyun Resimleri

Dungeon Siege: Legends of Aranna Sistem Gereksinimleri

Windows XP/Vista/7
333MHz İşlemci
1.5GB Sabit Disk
8MB 3D Ekran Kartı
Ses Kartı
128MB RAM

Demo Oyun Linki

Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oyunu indir


Anahtar kelimeler:

  • dungeon of legends görsel

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


dokuz − = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>