Max Payne 3 demo oyunu

Max Payne 3 demo oyunu oynamak isteyenler hemen buraya gelsinler. Tek link oyunlar paylaşımı yapan sitemizi takip ederek bu harika oyunlara kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Şuan ki konumuz olan max payne 3 demo oyunu burada sizlerle paylaşacağız.

Oyun normalda çok yüksek boyutlarda ama demo olduğu için ve oyun da kısıtlamalı olduğu için sizleri pek fazla zorlamayacak indirirken. Max Payne 3 demo oyunu indirmek için google amca üzerinden sitemizi bulmalısınız. Sitemizi bulabilmek için google amcaya max payne demo indir derseniz oyunun 3 serisine ait konuyu da görebilirsiniz. Sitemize giriş yaptıktan sonra max payne kategorisine giriş yapın ve orada bulunan max payne serisinin 3. oyununa tıklayın. Oyun konusu açıldığı zaman metni en iyi şekilde okuyarak oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Oyunu iyice tanıdıktan sonra ise farenizi kullanarak aşağı taraftaki max payne 3 demo oyunu indir butonuna bir kere basın ve oyunu çok kısa bir sürede indirin.

Oyun indikten sonra kurulumu çok zor değildir. Setup dosyasını kullanarak oyunu çok kısa bir sürede kurabilirsiniz. Oyunu kurduktan sonra ise hemen giriş yaparak sizlere verilen görevleri yapmaya başlayın. Eskiden bir polis olan ve karısına yapılan suikast sonucunda polis mesleğini bir kenara bırakarak düşmanlardan intikam almak için mücadele eden max payne karakterine en iyi şekilde yardım et ve onu peşinde olan mafya ve polis ekiplerinden kurtararak intikam almasını sağla. Grafik ve ses efektleri bakımından harika bir oyun olan max payne 3 tüm ihtişamı ile sizleri bekliyor. Bütün oyun severlere oynayacakları oyunlarda başarılar dilerim. Oyunu indirmek için aşağıdaki max payne 3 demo oyunu indir butonuna basın ve indirin.


Anahtar kelimeler:

  • max payne 3 demo indir gezginler
  • max payne 3 indir demo gezginler
  • max payne 3 indir demo
  • max payne 3 indir gezginler demo
  • max payne 3 demo gezginler

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


3 × = yirmi yedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>