Nikopol: Secrets of the Immortals Demo Oyun

Nikopol Secrets of the Immortals Demo OyunGizemli bir o kadar da yalnız oyun oynamak isterseniz hiç vakit kaybetmeden Nikopol: Secrets of the Immortals Demo Oyun konu başlığımıza tıklayın ve bu heyecan dolu oyunu indirmeye başlayın.

Karanlık ve bir o kadar da gizemli olan bir şehirde bulunmaktasınız ve bu şehirde tek başına hayatta kalma mücadelesi içindesiniz. Nikopol: Secrets of the Immortals Demo Oyunumuz oldukça kaliteli ses ve görsel efektlerle hazırlanmış olup hem aksiyon hem de fantastik ögeleri bir arada barındırmaktadır. Oyunu indirme aşamasını geçtikten sonra oyunumuzu çalıştırın ve oyuna ilk başlar başlamaz  oyun kullanıcılarımızın tüyleri diken diken olacaktır nedeni ise oyun başlar başlamaz korkunç dolu bir hikaye ile başlayacaktır. Oyunumuzda bu karanlık şehirde yaşam mücadelesi veren kahramanımızın kontrolünden siz sorumlu olacaksınız ve gizemli şehrin gizemli bölgelerinde verilen görevleri size verilen zamanlarda tamamlamaya çalışacaksınız. Oyunumuzda güzel günler asla göremeyeceksiniz karanlık ve korku daima peşinizde olacaktır hiç sizi yalnız bırakmayacaktır sizin ise yapmanız gereken tek şey var kötülüklerle savaşmak ve kazanmak her şey sizin elinizde ya yaşayacaksınız ya da karanlık şehrin bir mahkumu olacaksınız.

İçerisinde fantastik hikayeleri barındıran oyunlarımızın paylaşımı devam edecektir siz de bu fantastik oyunları oynamak isterseniz sitemizi takip edin. Bu macera dolu oyunu indirmek istiyorsanız da Nikopol: Secrets of the Immortals Demo Oyun indir butonuna tıklayınız.

Nikopol: Secrets of the Immortals Demo Oyun Resimleri

Nikopol Secrets of the Immortals Demo Oyun3

Nikopol Secrets of the Immortals Demo Oyun2

Nikopol Secrets of the Immortals Demo Oyun1

Nikopol: Secrets of the Immortals Demo Oyun Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 1.5 GHz İşlemci
RAM: 512 MB
VGA: DirectX uyumlu 128 MB ekran kartı
DX: DirectX ® 9.0c
OS: Windows XP / Vista
HDD: 2,5 GB
Ses: DirectX uyumlu ses kartı

Demo Oyun Linki

Nikopol: Secrets of the Immortals Demo Oyun indir


Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


9 + = onbir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>