off road oyunu indir

Off-road yarışlarına yeni bir soluk getirmek için hazırlanan bu kaliteli oyunun sahibi olmak için off road oyunu indir konusuna girmeniz yeterlidir!

Orijinal adı 4×4 evolution olan bu oyun içerisinde bir çok cip markasının en iyi arabalarını bulacaksın. Bu kadar kaliteli bir jeep oyunu ilk defa görüyorsunuzdur. Oyun içerisinde zorlu off-road parkurlarında turnuvalara katılın ve para kazanmayı deneyin. Para kazandıkça daha iyi arabalar satın alabilrisin. Zengin araç koleksiyonu ve modifiye seçenekleri ile gayet dolu bir oyun olan bu oyunu 3d motor ile özenle hazırlanmıştır. Sanal bir oto galerisi şeklinde olan bu oyun en ince detaylar düşünülerek hazırlanmış bir oyundur. Oyun boyut olarak 33 mb gibi bir alanı kaplıyor, oyunu indirmek için aşağıda yer alan off road oyunu indir butonuna tıklayabilirsin.

off road oyunu indir ve daha fazlası için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Off Road Oyun Resimleri

Off Road Oyunu Sistem Gereksinimleri

Pentium III, IV, or Athlon at 700 MHz or better
256MB of RAM
NVidia GeForce2 or Geforce3, Matrox G400, or ATI Radeon video card
Soundblaser Live Sound Card
1.5 GB free uncompressed hard disk space

Oyun Linki

off road oyunu indir


Anahtar kelimeler:

  • jeep oyunları
  • 4x4 oyunları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


9 − = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>